Stropné svetlo DISO
Telefonická objednávka
Štýlové stropné svetlo v industriálnom štýle zo série DISO sa bude skvele hodiť do obývacej izby, do predsiene alebo do pracovne. Matná čierna vonkajšia strana v kombinácii s tlmeným zlatom vo vnútri dodá eleganciu každej miestnosti.
Kovové tienidlo lampy sa ľahko čistí. Lampa je vybavená päticami E27.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 38 / 45 cm
hĺbka: 12/45 cm
výška: 20 cm
priemer tienidla: 12 cm
Varianty:
2 x tienidlo, rovná zíkladňa
3 x tienidlo, okrúhla základňa
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 / 0,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 38 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 12 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 20 cm |
| PRIEMER | 12 cm, 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg, 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
261.80 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
257.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €













