- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Študentská kancelárska stolička AYLA
Študentská kancelárska stolička AYLA
Telefonická objednávka
Elegantná a jednoduchá študentská kancelárska stolička AYLA je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá je nenáročná na údržbu a dodáva kreslu elegantnú vážnosť.
Päťramenný kríž aj opierky na ruky sú z kvalitného plastu.
Jednoduchý mechanizmus na nastavenie výšky sedu vám zaistí pohodlnejšie a zdravšie sedenie.
Farba:
čierna
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ekokoža / plast
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 85 - 97 cm
výška sedu: 36,5 - 48,5 cm
šírka sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 42 cm
Nosnosť:
80 kg
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 85 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36,5 cm, 48,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 85 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36,5 cm, 48,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Písací stôl s policou 90x50 cm Dekorhome
Písací stôl s policou 90x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
72.60 €
Čierna
Nie je skladom
91.60 €
Sivá
Nie je skladom
79.50 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
102.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
89.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
69.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
81.20 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
95.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
122.40 €
Písací stôl so zásuvkou 100x50 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkou 100x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
81.80 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
94.40 €
Sivá
Nie je skladom
96.80 €
Bílá lesk
Odoslanie do 10 dní
85.60 €
Šedá lesk
Nie je skladom
99.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
91.10 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
80.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
98.40 €
Černá lesk
Nie je skladom
86.30 €
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.40 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €









