- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné modulové súpravy
- Záhradná rohová pohovka DIANA Dekorhome
Záhradná rohová pohovka DIANA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto rohová záhradná pohovka s poduškami dodá vašej záhrade či inému vonkajšiemu bývaniu rustikálny pôvab.
Rohová pohovka je zhotovená z masívneho akáciového dreva, je teda pevná, odolná a vhodná na vonkajšie použitie. Silne polstrované podušky na sedák a na operadlo sú veľmi pohodlné, takže sa vám bude na lavici dobre sedieť. Zostavenie záhradnej pohovky je jednoduché.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
prírodná akácia / šedá / biela
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 65 cm
výška sedu (bez podušky): 29 cm
výška sedu (s poduškou): 35 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x záhradná rohová pohovka, 1 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x poduška na operadlo, 1x poduška na sedák, 1x rohová pohovka |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm, 35 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









