- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 6 ks
Telefonická objednávka
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.
Súprava záhradného nábytku je vyrobená z polyratanu. Skladá sa z 3-miestnej pohovky, dvoch kresiel, dvoch taburetov a jedálenského stola. Súčasťou balenia sú aj podušky s popruhmi, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie.
Farba:
čierna / antracit
hnedá / sivá
sivá / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan / látka (100% polyester) / WPC (doska stola) / kov
Rozmery stolíka:
šírka: 144 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 67 cm
Rozmery kresla:
šírka: 66 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 73 cm
šírka sedu: 55 cm
hĺbka sedu: 58 cm
výška sedu: 40 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 39 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 170 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 73 cm
Hmotnosť:
72 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x pohovka, 2 x kreslo, 2 taburet, 5 x poduška na sedák, 5 x vankúš
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 66 cm, 144 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 66 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 67 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | Látka, Technoratan, WPC (drevoplast) |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 5x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 144 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 67 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 170 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 66 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 73 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 39 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový, Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 41 cm, 66 cm, 144 cm, 170 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 66 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 67 cm, 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| MATERIÁL | Látka, Technoratan, WPC (drevoplast) |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo, 2x taburet, 5x poduška na sedák, 5x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm, 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 144 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 67 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 170 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 66 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 73 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 39 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Pergola so sťahovacou strechou 3x3 m Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
572.50 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
563.40 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
688 €
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €






















