- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks VENDULA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks VENDULA Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sada záhradného nábytku spája štýl a funkčnosť a je ideálnou voľbou na oddych a užívanie si počasia, zdriemnutie alebo trávenie času s rodinou či priateľmi. Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Vzhľadom na čalúnenie zo 100% polyesteru a silnej výplni sú priložené podušky a vankúše mäkké a poskytujú maximálne pohodlie. Stôl má robustnú stolnú dosku, je teda ideálny na umiestnenie jedla a nápojov pri relaxácii vonku.
Upozornenie: Odporúčame set za dažďa, snehu a mrazu zakryť.
Farba:
hnedá / krémová
hnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 50 cm
Rozmer lavice:
šírka: 121 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 35 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:
46 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x 2-miestna lavica, 1 x stôl, 6 x poduška/vankúš
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64 cm, 100 cm, 121 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica, 6x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 121 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 64 cm, 100 cm, 121 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica, 6x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 121 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradná sedacia súprava 4 ks VENDULA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks VENDULA Dekorhome
Hnědá / krémová
Nie je skladom
715.40 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
734.70 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks VENDULA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks VENDULA Dekorhome
Hnědá / krémová
Nie je skladom
823.20 €
Hnědá / šedá
Nie je skladom
826.10 €
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 3 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
519 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
567.30 €
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Záhradná lavička TATIANA Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
273.50 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
229.30 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 10 dní
228.70 €
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
608.70 €
Antracit / šedá
Odoslanie do 10 dní
549.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
543.10 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
674.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
705 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
585.20 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
572 €














