- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks SHARK
Záhradná sedacia súprava 4 ks SHARK
Telefonická objednávka
Pre tých, ktorí hľadajú štýlovú a pohodlnú sadu záhradného nábytku za veľmi dobrú cenu, bude súprava SHARK perfektným riešením. Pevný rám z práškovo lakovanej ocele a čalúnené sedadlá vo farbe cappuccino dodajú vašej záhrade pohodlie a eleganciu.
Súprava pohovky a dvoch kresiel je dokonalým riešením pre tých, ktorí si chcú na záhrade užívať pohodlné posedenie. Čalúnené sedadlá zaručujú pohodlie a relaxáciu pri pobyte vonku a oceľový rám poskytuje pevnú konštrukciu, ktorá vydrží mnoho sezón. Cappuccino je navyše univerzálnou farbou, ktorá sa hodí k mnohým rôznym štýlom. Bez ohľadu na to, či preferujete moderný, rustikálny alebo klasický štýl, bude súprava SHARK dokonalým doplnkom vašej záhrady.
Farba:
čierna / cappuccino
Materiál:
kov/látka
Rozmery pohovky:
šírka: 118 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 68 cm
výška sedu: 41 cm
Rozmery kresla:
šírka: 65 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 68 cm
výška sedu: 41 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 75 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLA | 40 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 68 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 68 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm, 75 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLA | 40 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 68 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 68 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná pohovka polohovacia D9599 Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
140 cm Nie je skladom 395.50 € 180 cm Odoslanie do 10 dní 475.90 €Záhradný úložný box Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
Drevený záhradný domček ASKOLA 4 s prístavkom Dekorhome
522 cm Odoslanie do 21 dnů 2 759 € 557 cm Odoslanie do 21 dnů 2 807.70 €Záhradný kompostér Dekorhome
Skladacie záhradné lehátko Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
1 403.50 €
Černá / bílá
Nie je skladom
1 348.30 €
Antracit / šedá
Nie je skladom
1 419.20 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
1 110.90 €
Hnědá / zelená
Nie je skladom
1 315 €
Modrá / šedá
Nie je skladom
874.70 €
Modrá / černá
Nie je skladom
1 225.90 €
Hnědá / červená
Nie je skladom
1 244.20 €


















