- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 4 ks
Telefonická objednávka
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.
Súprava záhradného nábytku je vyrobená z polyratanu. Skladá sa z pohovky, dvoch kresiel a stola so sklenenou doskou Súčasťou balenia sú aj podušky, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie a sú zaistené na suchý zips.
Farba:
polyratan čierna / látka antracit
polyratan sv. hnedá / látka sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratan/látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:
šírka: 90 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 43 cm
Rozmery kresla:
šírka: 65 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 55 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 37 cm
Rozmery lavice:
šírka: 122 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 76 cm
výška opierky chrbta: 50 cm
hrúbka podušiek: 7 cm
Hmotnosť:
53 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x lavica, 2 x kreslo, 3 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 65 cm, 90 cm, 122 cm |
| HĹBKA | 54 cm, 55 cm, 56 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 53 kg |
| MATERIÁL | Látka, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo, 3x poduška na sedák, 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| HĹBKA STOLU | 54 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 54 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 122 cm |
| HĹBKA LAVICE | 56 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 65 cm, 90 cm, 122 cm |
| HĹBKA | 54 cm, 55 cm, 56 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 53 kg |
| MATERIÁL | Látka, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo, 3x poduška na sedák, 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| HĹBKA STOLU | 54 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 54 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 122 cm |
| HĹBKA LAVICE | 56 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený záhradný domček BASTRUP 2 s prístavkom Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €
Záhradný stolík / úložný box COOL STOOL
Záhradné skladacie kreslo so stolíkom Dekorhome
Záhradný taburet IRENA Dekorhome
Záhradný úložný box Dekorhome
Záhradný úložný box Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
148.20 €



















