- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava HWC-G28
Záhradná sedacia súprava HWC-G28
Kód produktu: WH77228+
Telefonická objednávka
ŠTÝLOVÝ ZÁHRADNÝ NÁBYTOK
Štýlový, moderný a pohodlný. Táto sada záhradného nábytku upúta pozornosť každého, či už vo vašej záhrade, na terase alebo vo vašej zimnej záhrade. Záhradný nábytok vnesie niečo do vášho domova a stane sa skutočným pútačom! Nielen šik, ale aj pohodlné: vďaka mäkko polstrovaným sedákom a operadlám je zaistený vysoký komfort sedenia. Polkruhový ratan je obzvlášť robustný a ľahko sa udržuje, takže je ideálny pre všetky vonkajšie priestory!

KVALITNÉ POLY-RATTAN A AKÁCIOVÉ DREVO
Výplet z polyrattanu a doska stola a nohy z akáciového dreva poskytujú tejto záhradnej súprave vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom a jednoduchú údržbu. Polkruhový ratan a akáciové drevo zvyšujú stabilitu, odolnosť a estetický vzhľad súpravy, zatiaľ čo materiál Spun Poly* použitý na sedadle a vankúšoch zaisťuje väčšie pohodlie a dlhšiu životnosť.

ODOLNOSŤ PROTI POVETRNOSTNÝM VPLYVOM
Vďaka materiálom odolným proti poveternostným vplyvom je tento záhradný salónik ideálny na vonkajšie použitie. Stôl a sedačky sú odolnejšie voči prirodzeným poveternostným vplyvom, napadnutiu škodcami a vyblednutiu, vďaka čomu si súprava zachováva svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu.

PRAKTICKÉ RIEŠENIE PRE VONKAJŠIE SEDENIE
S týmto záhradným salónikom získate nielen elegantné a pohodlné miesto na relaxáciu, ale aj praktické riešenie pre vonkajšie posedenie. Súprava je flexibilná a ľahko sa premiestňuje, čo umožňuje jej kombináciu s ďalšími modulárnymi segmentmi na vytvorenie ideálneho sedacieho priestoru.

FAREBNÉ VARIANTY
Tento záhradný set je dostupný v dvoch atraktívnych farebných kombináciách, ktoré vám umožnia vybrať si štýl, ktorý najlepšie ladí s vašim vonkajším prostredím a osobným vkusom. Či už preferujete antracitovú konštrukciu so sivými poduškami pre moderný a sofistikovaný vzhľad alebo sivú konštrukciu so svetlosivými poduškami pre jemnejšiu a sviežu atmosféru, každý variant ponúka jedinečný estetický vzhľad, ktorý rozžiari vašu záhradu, terasu alebo balkón.
- antracit / sivá
- sivá / svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
polyratan / látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo / ocel
Rozmery stolíka:
šírka: 112 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 45 cm
Rozmery kresla:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 94 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 203 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 94 cm
výška opierky chrbta: 65 cm
hrúbka podušiek: 15 cm
Hmotnosť:
93 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x pohovka, 2 x kreslo

USKLADNENIE V ZIMNOM OBDOBÍ
Na zachovanie krásy a funkčnosti tejto záhradnej súpravy odporúčame ju v zimnom období skladovať na mieste chránenom pred poveternostnými vplyvmi. Tým zaistíte jej dlhodobú odolnosť a udržíte estetický vzhľad.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 94 cm, 112 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 82 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 93,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 112 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 94 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 203 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 94 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 94 cm, 112 cm, 203 cm |
| HĹBKA | 62 cm, 82 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 94 cm |
| HMOTNOSŤ | 93,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 112 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 94 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 203 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 94 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Drevený záhradný domček BASTRUP 2 s prístavkom Dekorhome
Odoslanie do 21 dnů
3 014.20 €
3 206.60 €
Přidat do oblíbených
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Varianty produktu
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 250x250 cm Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
243 €
Krémová
Nie je skladom
260.80 €
Antracit
Nie je skladom
231.60 €
Prijímame predobjednávky
od 231.60 €
274.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradný stolík / úložný box COOL STOOL
Skladom
u vás do 08.05.2026
55.60 €
64.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradné skladacie kreslo so stolíkom Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
183.30 €
209.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradný taburet IRENA Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 76.40 €
85.30 €
Přidat do oblíbených
Záhradný úložný box Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
148.20 €
Záhradný úložný box Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
148.20 €
Odoslanie do 10 dní
od 135.10 €
155.90 €
Přidat do oblíbených






















