- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava ROCCA
Záhradná sedacia súprava ROCCA
Telefonická objednávka
Záhradný set ROCCA je skvelou investíciou, ktorá vám prinesie radosť a pohodlie na vašej terase alebo záhrade. Vďaka hliníkovému rámu je nábytok odolný voči poveternostným vplyvom. Silné čalúnenie pohovky a kresla vám poskytne pohodlie a relax počas letných dní. Prepletenie operadla pôsobí elegantne a vzdušne.
Zostava ROCCA sa skladá z konferečného stolíka, dvojmiestnej pohovky a dvoch kresielok.
Farba:
tmavosivá / svetlosivá
Materiál:
kov / látka / sklo
Rozmery stola:
šírka: 99 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 37 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 155 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 41 cm
Rozmery kresla:
šírka: 71 cm
hĺbka: 71 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 41 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 71 cm, 99 cm, 155 cm |
| HĹBKA | 59 cm, 71 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 70 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 99 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 155 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 71 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 71 cm, 99 cm, 155 cm |
| HĹBKA | 59 cm, 71 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 70 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stôl, 2x kreslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 99 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| HĹBKA KRESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 155 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 71 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný taburet JANA Dekorhome
Záhradný kvetináč s trelážou masívne jedľa Dekorhome
Záhradný kvetináč s trelážou masívne jedľa Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
107.40 €
Sivá
Nie je skladom
159.90 €
Záhradné lehátko so stolíkom teak / látka Dekorhome
Záhradné lehátko so stolíkom teak / látka Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Červená
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
482.20 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
482.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 10 dní
474.90 €
Tmavě modrá
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Šedá kostka
Odoslanie do 10 dní
486.60 €
Bílá / červená
Odoslanie do 10 dní
477.80 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
473.50 €
Vzor kytka
Nie je skladom
443.30 €
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
282.90 €
Čierna
Nie je skladom
293.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
266.10 €
Záhradná lavica čínska jedľa / kov Dekorhome
Záhradná lavica čínska jedľa / kov Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
245.20 €
Prírodné drevo
Nie je skladom
286.50 €
Záhradná poduška 200 cm Dekorhome
Záhradná poduška 200 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
82 €
Zelená
Nie je skladom
53.70 €
Sivá
Nie je skladom
92.80 €
Červená
Nie je skladom
82.90 €
Krémová
Nie je skladom
76.90 €
Béžová
Odoslanie do 10 dní
53.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
53.70 €
Antracit
Nie je skladom
105.50 €
Vínová
Nie je skladom
82.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
67.10 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
73 €
Světle modrá
Odoslanie do 10 dní
53.70 €
Záhradný kvetináč s trelážou masívne jedľa Dekorhome
Záhradný kvetináč s trelážou masívne jedľa Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
74.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
75.60 €
Záhradná poduška 100 cm Dekorhome
Záhradná poduška 100 cm Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
55.20 €
Zelená
Nie je skladom
66.40 €
Sivá
Nie je skladom
54.30 €
Červená
Nie je skladom
54.10 €
Krémová
Nie je skladom
54.10 €
Béžová
Nie je skladom
57 €
Modrá
Nie je skladom
70.50 €
Antracit
Nie je skladom
61.40 €
Vínová
Nie je skladom
54.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
56.10 €
Světle zelená
Nie je skladom
54.10 €
Světle modrá
Nie je skladom
53.90 €
















