- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko s podrúčkou akácie / krémová Dekorhome
Záhradné lehátko s podrúčkou akácie / krémová Dekorhome
Telefonická objednávka
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tomto drevenom záhradnom ležadle!
Záhradné lehátko je zhotovené z masívnej akácie, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Má prekrásny dizajn, ktorým zaujme na prvý pohľad, a je veľmi stabilný a odolný. Zručné remeselné spracovanie a nádherná kresba dreva od seba jednotlivé kusy navzájom ľahko odlišujú. Priložené podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie. Operadlo sa dá navyše namontovať na ľavú aj pravú stranu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
akácia / krémová
Materiál:
masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery lehátka:
šírka: 66 cm
dĺžka: 202 cm
výška: 60 cm
výška sedu: 29 cm
hrúbka podušky: 6 cm
hrúbka vankúša: 12 cm
Hmotnosť:
26,4 kg
Balenie obsahuje:
1 x opaľovacie lehátko
1 x poduška
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x opaľovacie lehátko, 1 x veľká poduška, 1 x malá poduška, 1 x veľký vankúš za chrbát, 1 x malý vankúš za chrbát
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| DĹŽKA | 202 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 2x poduška, 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| DĹŽKA | 202 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,4 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 2x poduška, 2x vankúš |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Závesný slnečník Ø 300 cm hliníková tyč Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
183.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
206.20 €
Modrá
Nie je skladom
187.10 €
Antracit
Nie je skladom
184.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
188.80 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
200.70 €
Záhradný slnečník Ø 350 cm
Vonkajšia fínska sudové sauna 216 x 220 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sauna s predsieňou 276 x 276 cm Dekorhome
Vonkajšia fínska sauna s predsieňou 276 x 276 cm Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 28 dní
7 004.50 €
Smrk
Odoslanie do 28 dní
6 304 €










