- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné a ergonomicky tvarované záhradné ratanové lehátko vrátane praktického vankúša. Toto lehátko má chrbtovú opierku nastaviteľnú do piatich polôh pre Vaše maximálne pohodlie.
Je vyrobené z umelého ratanu a kovu. Polyratan vyzerá ako tradičný ratan, ale je oveľa odolnejší voči UV žiareniu, je vodeodolný a veľmi ľahko sa čistí. Plocha na ležanie je vyrobená v kombinácii polychloridu a polyesteru.
Užite si pohodu a relax na Vašej záhrade s týmto elegantným lehátkom.
Farba:
hnedá / sivá
antracit / sivá
antracit / krémovo bilela
antracit / čierna
hnedá / čierna
sivá / černá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
umelý ratan / kov / látka (70% polychlorid, 30% polyester)
Rozmery:
šírka: 70 cm
dĺžka: 220 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 61 cm
výška sedu: 44 cm
rozmer vankúša: 38 x 19 x 5 cm
Hmotnosť:
13,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| DĹŽKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 13,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Technoratan |
| ŠÍRKA SEDU | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov, Umělý ratan |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná sedacia súprava HWC-E17
Záhradná sedacia súprava HWC-E17
Čierna
Odoslanie do 14 dní
876.90 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
895.80 €
Záhradné stoličky 2 ks
Záhradný bistro stolík
Záhradný slnečník 3x4 m
Záhradný slnečník Ø 3,5 m
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Záhradný úložný box 140 l Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
77.30 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
83.20 €
Záhradný úložný box Dekorhome
Záhradný úložný box Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
135.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
148.20 €

















