- Domov
- Záhrada
- Balkón a terasa
- Balkónový nábytok
- Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Záhradný bistro set 3 ks liaty hliník Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto balkónová sada z liateho hliníka zaistí vám aj vašim hosťom pohodlné posedenie.
Záhradný stôl a stoličky z liateho hliníka sú robustné a veľa toho vydržia. Keďže sú vyrobené z materiálu, ktorý nehrdzavie a nepodlieha klimatickým vplyvom, jedná sa o ideálny nábytok na vonkajšie použitie. Vzhľadom k svojmu prekrásnemu dizajnu zapôsobí bistro set vo vašom vonkajšom bývaní ako elegantný doplnok. Konferenčný stolík má navyše uprostred otvor, kam môžete zasunúť slnečník, aby ste sa ochránili pred slniečkom či dažďom.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
biela
čierna
bronzová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
liaty hliník
Rozmery stola:
priemer: 90 cm
šírka: 90 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 74 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 61 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 93 cm
Hmotnosť:
25,8 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x záhradné stoličky, 1 x stôl
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 61 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 93 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 61 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 93 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradná lavica 108 cm liaty hliník Dekorhome
Záhradná lavica 108 cm liaty hliník Dekorhome
Biela
Nie je skladom
335.30 €
Čierna
Nie je skladom
281.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
306.70 €
Bronzová
Nie je skladom
307 €
Záhradné bistro stoličky 2 ks liaty hliník
Záhradné bistro stoličky 2 ks liaty hliník
Biela
Odoslanie do 10 dní
187.30 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
205.10 €
Záhradný slnečník 300 x 300 cm látka/kov Dekorhome
Záhradný slnečník 300 x 300 cm látka/kov Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
227.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
226.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
279.20 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
226.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
278.70 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
278.70 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
288.30 €
Okrasná záhradná brána kov Dekorhome
Okrasná záhradná brána kov Dekorhome
100 cm Odoslanie do 10 dní 176.70 € 134 cm Odoslanie do 10 dní 221.70 € 160 cm Nie je skladom 383 €Vyvýšený záhon pozinkovaný plech Dekorhome
Vyvýšený záhon pozinkovaný plech Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
67.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
66.90 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
79 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
60.10 €
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Stojan na slnečník 48 cm liatina Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
85.30 €

























