- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl ZWMT
Záhradný stôl ZWMT
Telefonická objednávka
Kovový záhradný stôl ZWMT s drôtenou vrchnou doskou štvorcového tvaru. Dodávame ho v dvoch veľkostiach: 70 cm a 90 cm.
Výborne sa kombinuje so všetkými typmi kovového záhradného nábytku.
Je ľahko udržiavateľný a umývateľný.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 70 / 90 cm
hĺbka: 70 / 90 cm
výška: 72 cm
Rozmer:
70 x 70 x 72 cm
90 x 90 x 72 cm
Výber rozmeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
12 / 13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 70 cm, 90 cm |
| HĹBKA | 70 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg, 13 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Univerzálny, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný pracovný stôl BARDY
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
117.60 €
Zelená
Nie je skladom
104.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
114.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
127 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Záhradný pohovka akácie / látka Dekorhome
Záhradný pohovka akácie / látka Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
245.20 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
245 €







