Záhradný stolík Dekorhome
Telefonická objednávka
Odkladací stolík z umelého ratanu na vnútorné aj vonkajšie použitie.
Je vysoko odolný poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje.
Jeho vrchná doska je sklenená, základňa je z pevnej ocele. Nohy stola sú hliníkové.
Rýchla a jednoduchá montáž.
Farba:
béžová
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
polyratán / sklo / kov / hliník
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Praktický, Jednoduchý, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Sklo, Technoratan |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový, Praktický, Jednoduchý, Ratanový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Kov, Sklo, Technoratan |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací, Príručný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov, Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Záhradná posteľ Ø 185 cm D2852 polyratan / látka Dekorhome
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Oceľová záhradné lavička Dekorhome
Biela
Nie je skladom
157 €
Čierna
Nie je skladom
152.60 €
Sivá
Nie je skladom
184.10 €
Bronzová
Nie je skladom
187.90 €
Drevený záhradný domček BASTRUP 7 s prístavkom Dekorhome
Záhradná hojdačka so strieškou 3miestná polyratan Dekorhome
Záhradná hojdačka so strieškou 3miestná polyratan Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
714.30 €
Sivá
Nie je skladom
466.50 €
Dvojité záhradné ležadlo so strieškou Dekorhome
Dvojité záhradné ležadlo so strieškou Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
847.60 €
Čierna
Nie je skladom
803.40 €
Sivá
Nie je skladom
894 €
Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
135.50 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
120.50 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
120.70 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
129.50 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
120.60 €





















