- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závěsná lampa JONERA 3xE27
Závěsná lampa JONERA 3xE27
Telefonická objednávka
Kovový závesný luster v industriálnom štýle sa vďaka svojmu prevedeniu stane dominantou každej izby. Možno ho použiť na osvetlenie barového pultu, jedálenského stola, stola v obývacej izbe alebo do haly, pracovne či spálne.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
čierna
Materiál:
kov / sklo
Variant:
rovná základňa - 3 tienidlá
Rozmery:
priemer tienidla: 10 cm
výška tienidla: 15 cm
celková výška: 110 cm
celková šírka: 60 cm
celková hĺbka: 15 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







