- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Kód produktu: INVI22856
Telefonická objednávka
Okrúhla, závesná, chrómovaná lampa LOMÉ. Nadčasové svietidlo vyžaruje industriálny nádych. Sklenený kryt zaisťuje tlmený efekt.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
chróm
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 32 cm
svetelný zdroj: 1x E27 max. 40 wattov
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
111.60 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 111.60 €
154.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Varianty produktu
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Prijímame predobjednávky
1 145.70 €
1 224 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Prijímame predobjednávky
od 147.10 €
311.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo NUOVO
Odoslanie do 10-14 dní
od 171.90 €
232.60 €
Přidat do oblíbených
Otočné jedálenské kreslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
442.60 €
Přidat do oblíbených









