- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa PRIMO
Závesná lampa PRIMO
Telefonická objednávka
Závesné svetlo PRIMO v loftovom štýle sa vyznačuje jedinečným a pútavým dizajnom. Čierne kovové tienidlo pripomína drôtenú klietku.
Lampa dodáva veľa svetla do miestnosti, takže krásne ožiari interiér spálne, jedálne alebo aj obývačky. Ďalšou výhodou je možnosť nastavenia výšky. Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Séria PRIMO ponúka niekoľko typov závesných lámp.
Farba:
čierna / zlatá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 19 cm
výška: 100 cm
priemer tienidla: 19 cm
výška tienidla: 20 cm
dĺžka kábla: 170 cm
typ žiarovky: E27
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
0,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 19 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička HWC-L76
Konzolový stolík HWC-L76
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Lavica BÉLOS Dekorhome
Lavica BÉLOS Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
64.20 €





