- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička AUB-716
Barová stolička AUB-716
Telefonická objednávka
Zažite luxus a pohodlie s našou vynikajúcou barovou stoličkou v šedom látkovom čalúnení. Či už zariaďujete kanceláriu alebo modernizujete domáci bar, táto elegantná a štýlová stolička je ideálnou voľbou. Vintage kožený povrch jej dodáva nádych nadčasovej elegancie, takže sa stane výrazným kúskom v každom priestore.
Táto barová stolička, vyrobená s dôrazom na detail, má čiernu kovovú podnož, ktorá nielen umocňuje jej luxusný vzhľad, ale taktiež zaisťuje odolnosť a stabilitu.
Stolička je navrhnutá na všestranné použitie a dodáva sa v rozloženom stave pre jednoduchú prepravu a rýchlu montáž. Jej funkcia nastaviteľnej výšky vám umožní nájsť ideálnu polohu na sedenie a prispôsobiť sa rôznym výškam stola a osobným preferenciám.
Farba:
hnedá / čierna
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
eko koža / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 108 cm
výška sedu: 64 - 85 cm
Hmotnosť:
9,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm, 85 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
193.50 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Prírodná
Skladom
126.40 €













