- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička HWC-L76
Telefonická objednávka
Táto barová stolička sa vyznačuje priemyselným designom, ktorý hladko zapadne do vášho obytného priestoru. So svojim stabilným rámom zaručuje nielen odolnosť, ale taktiež ponúka bezpečné postavenie vďaka integrovaným chráničom podlahy.
Sedák má atraktívnu štruktúru, ktorá dodáva stoličke zvláštny vzhľad. Voskom ošetrený povrch je vyrobený z kvalitného masívneho dreva a ponúka teplý a prirodzený vzhľad.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne jedľové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 93 cm
šírka sedu: 32 cm
hĺbka sedu: 32 cm
výška sedu: 76 cm
výška opierky chrbta: 18 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 18 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 18 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl HWC-A73
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 146 €
od 148.70 €
171.10 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno OFION Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
931.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
883.10 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
931.10 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
883.10 €
Prijímame predobjednávky
od 883.10 €
1 266.70 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl THOR Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 369.70 €
529.30 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
972.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 81 €
85 €
97.80 €
Přidat do oblíbených









