- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička DARISA NEW
Kancelárska stolička DARISA NEW
Telefonická objednávka
Elegantná kancelárska stolička DARISA NEW vás očarí svojim prevedením. Je pevná a stabilná a zároveň designová.
Ergonomicky tvarovaný sedák a operadlo s čistými líniami sú zárukou nestarnúceho dizajnu.
Stolička je vyrobená z kvalitného plastu, sedacia časť je z ekokože. Má pákový mechanizmus, čo umožňuje ľahko upraviť výšku sedu. Konštrukcia je z chrómu, zakončená ružicou s kolieskami.
Farba:
biela
čierna / tmavosivá
Materiál:
plast / eko koža / kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 odrenín
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 81 - 90 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 47 - 56 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kancelárska skriňa DTD Dekorhome
Kancelárska skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
219.50 €
Sivá
Nie je skladom
186.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
226.50 €
Šedá lesk
Nie je skladom
203.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
170.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
170.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
264.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
193.10 €
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Kancelársky kontajner DTD / MDF Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.40 €
Dub
Odoslanie do 10 dní
137.80 €
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Biela
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
93.90 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
67.60 €










