- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto dizajnové klubové kreslo v modernom a obľúbenom Chesterfield štýle vytvorí v každej čakárni, recepcii, kancelárii i bývanie elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené podrúčky dodajú každému interiéru peknú dávku klasického štýlu a luxusu.
Silne polstrované čalúnenie je veľmi pohodlné a drevený rám je robustný a odolný. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi odolné voči opotrebovaniu.
Farba:
zlatá
bronzová
biela
strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
drevo / umelá koža (bavlna: 5%, polyester: 4%, polyuretán: 2%, PVC: 89%)
Rozmery:
šírka: 69,5 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 71 cm
hĺbka sedu: 43,5 cm
šírka sedu: 42,5 cm
výška sedu: 35 cm
Hmotnosť:
11,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 69,5 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,6 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 42,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 69,5 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,6 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 42,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík hnedá Dekorhome
Umelá kožušina EBONY 60x90 cm
Paraván Forest Clearing Dekorhome
Paraván Forest Clearing Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €Leňoška zamat / drevo Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €















