- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Relaxačné a masážne
- Masážne
- Elektrické masážne kreslo HUDSON
Elektrické masážne kreslo HUDSON
Telefonická objednávka
MASÁŽNE KRESLO HUDSON
Pohodlne sa usaďte a doprajte si odpočinok po náročnom dni v polohovateľnom kresle HUDSON.Toto kreslo poskytuje ten najvyšší komfort a je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá pohodlné a funkčné miesto na oddych.Kreslo HUDSON si vás získa nielen svojim moderným dizajnom, ale aj svojimi praktickými vlastnosťami.
FUNKCIE
Disponuje funkciou elektrického zdvíhania, ktorá uľahčuje vstávanie a sadanie, čo ocenia najmä seniori. Táto funkcia zvyšuje bezpečnosť a komfort pri každodennom používaní. Pomocou mechanizmu môžete plynule vysunúť podnož a sklopiť operadlo do relaxačnej polohy, čo vám umožní prispôsobiť kreslo podľa potreby. Ďalšou praktickou funkciou je masážna funkcia, ktorá obsahuje šesť vibračných bodov zameraných na masáž chrbta. K dispozícii máte osem rôznych masážnych režimov a možnosť nastaviť tri úrovne intenzity masáže. Vďaka časovaču si môžete nastaviť dĺžku masáže na 15 alebo 30 minút, takže si doprajete relax podľa vlastných potrieb.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Kreslo je obohatené o praktické úložné priestory, vrátane bočných vreciek a držiakov na nápoje, ktoré vám umožnia mať všetko potrebné po ruke bez nutnosti vstávať.
MATERIÁL
Kreslo je čalúnené látkou, doplnené o oceľovú konštrukciu. Pohodlné sedenie zaisťuje výplň z hustej peny.Jeho moderný dizajn v hnedej farbe sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Doprajte si maximálny komfort a relaxáciu s kreslom HUDSON, ktoré vám poskytne masáž, polohovanie a praktické funkcie pre každodenný odpočinok.
- biela (látka bouclé)
- hnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ vami vybraný variant nie je v ponuke, je dočasne nedostupný.

TECHNIKCÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / pena s hustoototu 240D
Rozmery:
šírka: 87 cm
hĺbka: 97 - 155 cm
výška: 80 - 102 cm
šírka sedu: 56 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 51 cm
šírka chrbtovej opierky: 79 cm
výška chrbtovej opierky: 64 cm
Nosnosť:
150 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| HĹBKA | 97 cm, 155 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 102 cm |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Čierna
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Mosaz
Nie je skladom
42.80 €




















