- Domov
- Jedálenské kreslo 2 ks OTOS Dekorhome - POSLEDNÉ 2 SADY
Jedálenské kreslo 2 ks OTOS Dekorhome - POSLEDNÉ 2 SADY
Jedálenské kreslo 2 ks OTOS Dekorhome - POSLEDNÉ 2 SADY
Telefonická objednávka
MODERNÉ JEDÁLNE KRESLO S MINIMALISTICKÝM DIZAJNOM - VARIANTA SIVÁ / PRÍRODNÁ HNEDÁ
Toto moderné jedálenské kreslo predstavuje štýlovú kombináciu pohodlia, praktickosti a nadčasového designu. Čalúnenie je vyrobené z kvalitnej látky z mikrovlákna s efektom brúsenej kože alebo štruktúrovanej látky, čo dodáva stoličke elegantný a útulný vzhľad. Kreslo je navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a čisté línie, čím sa stáva skutočnou dizajnovou klasikou medzi jedálenskými stoličkami.
STABILNÁ KONŠTRUKCIA A KOMFORT SEDENIE
Jedálenská stolička stojí na pevných nohách z masívneho dreva, ktoré sú dostupné v dvoch variantoch – čiernej alebo prírodnej. Vďaka tvarovanému operadlu poskytuje kreslo vysoký komfort sedenia, čo zaisťuje pohodlie aj pri dlhšom posedení. Plstené chrániče na nohách navyše chránia vašu podlahu pred poškodením, čo pridáva na praktickosti tohto kresla.

FAREBNÉ VARIANTY
Toto elegantné kreslo s decentným retro vzhľadom je perfektným doplnením akéhokoľvek moderného interiéru. Skvele sa hodí k rôznym typom jedálenských stolov a svojim dizajnom aj pohodlím zaujme každého. Je k dispozícii v niekoľkých štýlových farebných kombináciách, ktoré umožňujú ľahké zladenie s vašim interiérom:
- sivá / prírodná hnedá (štruktúrovaná látka)

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 79 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 38 cm
výška sedu: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 34 cm
výška podrúčiek: 22 cm
Nosnosť:
120 kg
MONTÁŽ:
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje 2 kusy.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 34 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 34 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €









