- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K377
Jedálenské kreslo K377
Telefonická objednávka
Dizajnové jedálenské kreslo K377 sa stane ozdobou vašej domácnosti. Je vyrobené z práškovo lakovanej ocele a čalúnené odolnou zamatovou látkou.
Ruky si môžete pohodlne oprieť o polstrované podrúčky.
Kreslo ponúkame v 3 farebných variantoch: béžová, tmavo zelená a sivá.
Farba:
béžová
tmavo zelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,2 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Designová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



















