- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K583
Jedálenské kreslo K583
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO K583
Užite si pohodlné a štýlové sedenie s dizajnovým kreslom K583, ktoré skvele doplní vašu jedáleň, obývačku či pracovný kút. K583 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú moderný dizajn spojený s funkčnosťou.

POHODLIE A DIZAJN
Čalúnené je látkou v béžovej (predná strana) a hnedej (zadná strana) farbe. Kaučukovníkové nohy v dekore orech zaisťujú stabilitu a vytvárajú pekný kontrast s mäkkým povrchom. Tvarované operadlo ponúka oporu a pohodlie pri každom posedení.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kaučukovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 81 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.

















