- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo REMOND
Jedálenské kreslo REMOND
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO REMOND
Oživte svoj domov pohodlným a dizajnovým kreslom REMOND, ktoré sa stane vaším obľúbeným kúskom! Toto kreslo je čalúnené elegantnou béžovou Bouclé látkou pridáva interiéru útulný vzhľad. Stabilné čierne kovové nohy zaručujú pevnosť a zároveň podčiarkujú moderný dizajn. Pohodlie pri sedení zaisťuje konštrukcia s podrúčkami, ideálna na relax pri obľúbenom jedle, káve či oddychu. Doprajte si kúsok luxusu s týmto kreslom, ktoré spája estetiku s každodennou praktickosťou!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka bouclé / kov
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 88 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 49 cm
šírka chrbtovej opierky: 50 cm
výška chrbtovej opierky: 54 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 45 000 oderov
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





