- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 120 cm Dekorhome
Kód produktu: INVI43434+
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl RURURA sa stane novým stredobodom Vašej jedálne - a vďaka svojmu kompaktnému formátu nezaberie takmer miesto. Stĺpová podnož v tvare kužeľa je vrcholom stola a zaisťuje stabilitu. Okrúhla stolová doska a vertikálne sa zužujúce drevené lamely dodávajú jedálenskému stolu jemnú extravaganciu v japonskom štýle. Vyrobený je z MDF s dubovou dyhou a vnútro rámu je z masívnej borovice.
Farba:
dub tmavý / čierna
dub / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / dyha / masívne drevo
Rozmery:
priemer: 120 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
od 52.80 €
61 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Dub hnědý
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Dub hnědý
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
1 097 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl RURURA Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Dub tmavý
Nie je skladom
878.80 €
Rozkladací jedálenský stôl RURURA Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Dub tmavý
Nie je skladom
878.80 €
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
1 154.90 €
Přidat do oblíbených












