- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl TABLOS
Jedálenský stôl TABLOS
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL TABLOS
Preferujete klasický alebo rustikálny štýl? Okrúhly jedálenský stôl TABLOS bude tým správnym výberom do vašej jedálne. Stôl ponúkame v dvoch farebných variantoch - dub svetlý a gaštan. Bude tak ľahké ho začleniť do akéhokoľvek interiéru.
- dub svetlý
- gaštan
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÁ VÝROBA
Vyrobený je z kvalitnej MDF dyhovaná v kombinácii s masívnym kaučukovým drevom, čo mu zaručuje stabilitu, pevnosť a dlhú životnosť. Stavte na TABLOS a doprajte sebe, rodine a priateľom spoločné chvíle v kruhu, a to doslova!
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kaučukovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 106 cm
hĺbka: 106 cm
výška: 75,8 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
22,6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,6 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,6 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska, Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €









