- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička Q-121
Kancelárska stolička Q-121
Telefonická objednávka
Spríjemnite si sedenie za písacím stolom s jednoduchou kancelárskou stoličkou Q-121, ktorá má mladistvý dizajn, ale zároveň poskytuje patričný komfort či už pri práci alebo študentských povinnostiach.
V elegantnej membránovej látke spolu so sieťovinou zapadne do každého priestoru. Päťramenný kríž s plastovými kolieskami na mäkké podlahy je plastový.
Výška sedu je nastaviteľná.
Farba:
čierna
Materiál:
sieťovina / membránová látka / plast
Rozmery:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 74 - 86 cm
výška sedu: 43 - 53 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Membránová látka, Plast, Sieťovina |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Nástenné svetlo COPENHAGEN
Čierna
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
42.80 €
Mosaz
Nie je skladom
42.80 €
Nástenné svetlo NORA
Nástenné svetlo NORA
Čierna
Odoslanie do 14 dní
40.80 €


