- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenné svetlo ARENA
Nástenné svetlo ARENA
Telefonická objednávka
Svietidlo ARENA s ohybným ramenom je praktickým a funkčným osvetlením, ktoré umožňuje ľahké nastavenie polohy svetla podľa aktuálnej potreby. Tento typ svietidla je ideálny na čítanie, pri práci alebo osvetlení špecifických objektov alebo vytvorenie príjemnej atmosféry v miestnosti. Ohybné rameno umožňuje užívateľovi jednoducho upraviť uhol a tým intenzitu svetla podľa svojich preferencií a potrieb.
Farba:
zlatá patina
strieborná (nikel)
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 8 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 31 cm
priemer tienidla: 6,4 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| ŠÍRKA | 8 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Pracovný stôl s policou TARCAL
Pracovný stôl s policou TARCAL
80x40 cm Odoslanie do 14 dní 108.60 € 100x60 cm Odoslanie do 14 dní 116.80 € 140x60 cm Odoslanie do 14 dní 130.70 €Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stropná bodová lampa ARENA
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Výškovo nastaviteľný písací stôl ASTERIOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
197.80 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
197.80 €






