- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Kancelárska stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto kancelárska stolička sa vyznačuje moderným dizajnom a je nielen veľmi štýlová, ale aj veľmi pohodlná.
Kreslo čalúnené ľahko umývateľnou umelou kožou vám poskytne optimálne pohodlie pri sedení. Chrómovaná oceľová podstava zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku týchto otočných stoličiek ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom. Táto stolička je ideálnym doplnkom do akéhokoľvek štýlu kancelárie.
Farba:
biela
krémová
oranžová
červená
vínová
fialová
zelená
hnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
umelá koža / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 71 - 85,5 cm
priemer základne: 41 cm
Hmotnosť:
6,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 85,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
100 cm Nie je skladom 250.30 € 140 cm Nie je skladom 305.90 €Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
47.40 €
Čierna
Nie je skladom
52.20 €
Sivá
Nie je skladom
42.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
56.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
49.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
50.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
47.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
55 €
Černá lesk
Nie je skladom
49.10 €
Regál s 12 policemi Dekorhome
Regál s 12 policemi Dekorhome
Biela
Nie je skladom
98.70 €
Čierna
Nie je skladom
107.90 €
Sivá
Nie je skladom
112.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
91.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
104.20 €
Dub sonoma
Nie je skladom
114.10 €
Beton
Nie je skladom
118.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
121.70 €
Černá lesk
Nie je skladom
104.90 €
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
220.80 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
262.10 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
280.10 €



















