- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo HEVYR
Kancelárske kreslo HEVYR
Telefonická objednávka
Dizajnové kancelárske kreslo HEVYR je vyrobené v čiernej ekokoži. Kreslo poskytuje maximálne pohodlie pri sedení vďaka svojmu ergonomicky tvarovanému sedáku, mäkkej opierke hlavy a plastovým podrúčkam, ktorých vrchná časť je čalúnená.
Kreslo disponuje výškovo nastaviteľným mechanizmom, hojdacia mechanika s nastavením sklonu, pevným plastovým krížom s kolieskami na mäkké podlahy, ktoré uľahčujú manipuláciu aj pohyb a praktickými krytkami na konci kríža, ktoré zabránia jeho poškriabaniu.
Vďaka jednoduchosti a univerzálnosti farebného prevedenia dokážete kreslo umiestniť kdekoľvek. A univerzálnosť nespočíva iba vo farbe, ale aj v nosnosti, ktorá dosahuje unikátnu hodnotu až 150 kg.
Farba:
čierna
Materiál:
umelá koža / plast
Rozmery:
šírka: 66 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 118 - 128 cm
výška sedu: 47 - 57 cm
Nostnosť:
150 kg
Hmotnosť:
17,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 118 cm, 128 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 10
Ochranná podložka pod stoličku ELLIE NEW typ 9
Rohový PC stôl Dekorhome
Rohový PC stôl Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
188.40 €
Biela
Nie je skladom
165.80 €
Čierna
Nie je skladom
181.60 €
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €
Kancelárska skrinka TEMPO ASISTENT NEW 002
Kancelárska skrinka JOHAN 2 NEW 13
Kancelárska skrinka JOHAN 2 NEW 13
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
93.90 €














