- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo Q-886
Kancelárske kreslo Q-886
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE KRESLO Q-886
Predstavte si, aké skvelé by bolo mať kreslo, ktoré vás nielen podrží počas náročného pracovného dňa, ale zároveň rozžiari váš pracovný priestor. Kancelárske kreslo Q-886 je presne tým, čo hľadáte – neprekonateľná kombinácia štýlu, komfortu a praktickosti, ktorú si zamilujete na prvé posedenie.
POHODLIE, KTORÉ VÁS OBKLOBIA
Každý detail tohto kresla je navrhnutý s ohľadom na vaše maximálne pohodlie. Potiahnuté je luxusnou zamatovou látkou, ktorá je nielen príjemná na dotyk, ale aj elegantná na pohľad. Vďaka mäkkému polstrovaniu si budete pripadať ako na obláčiku, či už sedíte hodinu alebo celý deň. Či už zariaďujete domácu kanceláriu, študentský kútik, alebo hľadáte kreslo do komerčných priestorov, Q-886 je trefa do čierneho. K dispozícii je v niekoľkých farebných variantoch, aby perfektne ladilo s vašim interiérom:
- ružová / čierna
- béžová / čierna
- sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MECHANIZMUS TILT
Sedenie pri stole už nikdy nebude nudné alebo statické. Vďaka šikovnému mechanizmu TILT si môžete ľahko prispôsobiť výšku sedáku tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Chcete si počas práce oddýchnuť a trochu sa pohojdať? Alebo radšej potrebujete pevnú a stabilnú pozíciu pre maximálne sústredenie? Stačí otočiť skrutkou pod sedákom a môžete si zvoliť presne to, čo vám vyhovuje.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka / plast
Rozmery:
šírka: 58 cm
výška: 83 - 91 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 47 - 55 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
11 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 91 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








