- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Dizajnové a moderné
- Konferenčný stolík MEFUS
Konferenčný stolík MEFUS
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík MEFUS je skutočným stelesnením luxusu a elegancie. Jeho moderný vzhľad a funkčnosť ho robia vhodným pre obývaciu izbu, jedáleň alebo ako príručný a kávový stolík. Je multifunkčný a môžete si vybrať, akú rolu bude hrať vo vašej domácnosti.
Konštrukcia stolíka je vyrobená z kvalitnej ocele so zlatým nástrekom, ktorý stabilne podporuje obe stolové dosky. Vrchná doska stola je imitácia mramoru s lesklým povrchom, čo pridáva nádych luxusu. Spodná doska stola je v lesklej bielej farbe, ktorá vytvára zaujímavý kontrast. Táto farebná kombinácia zdôrazňuje luxusný vzhľad.
Farba:
zlatá / mramor
Materiál:
kov
Rozmery:
priemer: 99 cm
výška: 45 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
Nosnosť:
35 kg
Hmotnosť:
58 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Mramor |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| NOSNOSŤ | 35 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, Mramor |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Sivá
Odoslanie do 7 dní
658 €
Tyrkysová
Odoslanie do 7 dní
658 €
Starorůžová
Odoslanie do 7 dní
684.30 €
Stojacia lampa ALSET LED
Stojacia lampa ALSET LED
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
137.70 €
Černá / hnědá
Odoslanie do 14 dní
151.20 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ručně pletený taburet Dekorhome
Ručně pletený taburet Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Antracit
Nie je skladom
99.20 €















