- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenné svetlo JULIE
Nástenné svetlo JULIE
Kód produktu: CA-91-66619
Telefonická objednávka
Štýlová lampa v modernom štýle zo série JULIE sa bude skvele hodiť do spálne nad nočný stolík, do predsiene alebo pracovne. Svietidlo je vyrobené z kovu v šedej farbe.
Lampa je vybavená päticami E14. Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Odporúčame kombinovať s ďalšími svetlami série.
Farba:
šedá
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 14 cm
hĺbka: 14 cm
výška: 12 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 14 cm |
| HĹBKA | 14 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €
Odoslanie do 14 dní
284 €
373.40 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl s úložným priestorom Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 214 €
225.30 €
259.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Varianty produktu
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Odkladací stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Černý mramor
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
Odoslanie do 14 dní
63.80 €
86.80 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík KORA KSN
Varianty produktu
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Nočný stolík KORA KSN
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
Odoslanie do 14 dní
126.60 €
153.20 €
Přidat do oblíbených
Stropné svetlo HERPE
Varianty produktu
Stropné svetlo HERPE
3 Odoslanie do 14 dní 23.60 € 4 Odoslanie do 14 dní 29 € 5 Nie je skladom 66.90 €
Odoslanie do 14 dní
od 23.60 €
61 €
Přidat do oblíbených
Závesné kreslo BUBBLE TYP 1 NEW
Odoslanie do 14 dní
323.40 €
404.70 €
Přidat do oblíbených




