- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Odkladací stolík DAFNE Dekorhome
Telefonická objednávka
LUXUSNÝ GUĽATÝ ODKLADACÍ STOLÍK ZO SÉRIE DAFNE
Tento výnimočný odkladací stolík z kolekcie DAFNE vás očarí svojim honosným a elegantným dizajnom. Vďaka luxusnej kombinácii materiálov a precíznemu spracovaniu je ideálnym doplnkom každého interiéru.
KONTRAST MATERIÁLOV PRE JEDINEČNÝ VZHĽAD
Stolík je vybavený doskou z lešteného mramoru, ktorá v kombinácii so zlatom alebo strieborne lakovanou oceľovou podnožou tvorí štýlový kontrast. Táto kombinácia dodáva stolíku šmrnc a robí ho vhodným pre moderné aj klasické interiéry, rovnako tak pre priestory inšpirované štýlom Art Deco.
UNIKÁTNA VARIANTA S PRAVÝM ACHÁTOM
Jeden z variantov stolíka ponúka dosku z pravého achátu, ktorý je ručne leštený a zložený do rôznych tvarov. Vďaka jedinečnej štruktúre tohto prírodného kameňa je každý stolík úplne originálny a neopakovateľný - žiadny kus nie je rovnaký.

FUNKČNOSŤ A PRAKTIČNOSŤ
Horná doska stolíka je odnímateľná, čo uľahčuje manipuláciu a údržbu. Navyše je možné rám stolíka zložiť pre úsporu miesta – ideálny pre domácnosti, kde je praktickosť kľúčová.
- achát / zlatá
- biely mramor / strieborná
- sivý mramor / strieborná
- zelený mramor / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / pravý achát / leštený mramor
Rozmery:
priemer: 35 cm
výška: 62 cm
hrúbka dosky: 2 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Barokový, Elegantný, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| MATERIÁL | Achát pravý, Kov, Mramor |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Achát pravý, Mramor |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Barokový, Elegantný, Nadčasový, Príručný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| MATERIÁL | Achát pravý, Kov, Mramor |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Achát pravý, Mramor |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie kreslo KENY
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Záhradný konferenčný stolík ATHENA LOUNGE Dekorhome
Konferenčný stolík ANUBIS mangovník Dekorhome
Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Konferenčný stolík FINEUS Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
103 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
128.90 €





























