- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento filigránový stolík očarí na prvý pohľad. Doska stola v zlatej farbe je v tvare listu. Zvlnený okraj, charakteristické vrúbkovanie a žilkovanie listu na hornej strane dokonale podčiarkujú jeho autentický vzhľad. Unikátna stolová doska je podoprená tromi zlatými nohami, ktoré zaručujú stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu.
Keďže sa jedná o ručnú prácu, je každý kus jedinečný, čo sa môže prejaviť vo farebných nedokonalostiach a iných nerovnostiach povrchu.
Stolík je možné použiť aj ako nočné či príručné alebo napríklad ako stojan na kvety.
Farba:
zlatá
Materiál:
zliatina kovu a hliníka
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 42 cm
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny, Vintage, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
628.80 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Drevený paraván 4-dielny Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
350.90 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
336.50 €
Sivá
Nie je skladom
345 €
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Drevený paraván 3dielny Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
272.30 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
251.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
241.70 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm mango Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €









