- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo MARLOV
Otočné kreslo MARLOV
Telefonická objednávka
Dizajnové, otočné kreslo MARLOV predstavuje dokonalé spojenie príjemného s užitočným. MARLOV, ktorého pohodlnosť dotvára výšková nastaviteľnosť, vďaka ktorej sa MARLOV stáva univerzálnym nábytkom.
MARLOV je charakteristický vysokým operadlom a opierkami, ktoré mu na pohodlnosti priamo pridávajú. Využiť ho možno nielen doma v obývacej izbe, ale aj ako skvost každej kancelárie. Skvostom on naozaj je.
Čalúnené je látkou Velvet v petrolejovej farbe. Jeho dizajn dotvára kovová chrómová podnož. Dodáva kreslu stabilitu a oporu. V univerzálnosti vyniká nastavením výšky pomocou páky na boku v kombinácii chrómu v striebornej farbe. Nosnosť kresla je 120 kg.
Farba:
petrolejová / chróm
Materiál:
látka Velvet / kov / molitan
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 74,5 cm
výška: 99 - 111 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 48 - 60 cm
šírka chrbtovej opierky: 69 cm
výška chrbtovej opierky: 60 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
13 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Molitan |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm, 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Sedacia súprava rozkladacia KEVAN
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
708.60 €
Latté
Odoslanie do 14 dní
708.60 €

















