- Domov
- Servírovací stolík MASINO
Servírovací stolík MASINO
Telefonická objednávka
Nielen na podávanie rôznych dobrôt a nápojov na návštevy, ale hlavne pre vaše vlastné pohodlie prichádza servírovací stolík MASINO. Elegantný, pôvabný, a hlavne mimoriadne praktický stolík, ktorý budete chcieť mať vždy po ruke.
Vyrobený je z MDF v decentnom čiernom prevedení. Stabilitu zaisťuje kovová podstava v medenej farbe. Odkladaciu plochu viete jednoducho zložiť a jedlo môžete pokojne podávať aj do postele. Pokiaľ práve stolík nepotrebujete, sklopte nohy a odložte ho do skrinky, pod posteľ alebo vyložte na skriňu. Pomocník, ktorý vám uľahčí život.
Farba:
čierna / medená
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 62 cm
Rozmer tácky:
šírka: 48 cm
hĺbka: 34 cm
výška: 5 cm
Hmotnosť:
2,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Príručný, Servírovací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 6 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
529.30 €
Čierna
Nie je skladom
664.40 €
Fialová
Nie je skladom
629.90 €
Krémová
Nie je skladom
812.70 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
529.30 €
Vínová
Nie je skladom
745 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
629.90 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
778 €
Tmavosivá
Nie je skladom
529.30 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
664.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
629.90 €
Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
379.60 €
Čierna
Nie je skladom
355.80 €
Fialová
Nie je skladom
412 €
Krémová
Nie je skladom
389.90 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
339.20 €
Vínová
Nie je skladom
380.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
380.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
355.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
379.60 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
412 €
Světle šedá
Nie je skladom
379.60 €
Stojan na víno na 108 fliaš čierna Dekorhome
Stojan na víno MDF Dekorhome
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €
Barová stolička LADON Dekorhome
Barová stolička LADON Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
163.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
156.60 €




















