- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- Stôl s regálom MINESON
Stôl s regálom MINESON
Telefonická objednávka
Praktický písací stôl MINESON je kvalitný, multifunkčný a ideálny do detských a študentských izieb. Spojením stola s regálom vnikol praktický kúsok s množstvom úložného priestoru v podobe políc, šuplíku a skrinky.
Stôl je vyrobený z laminovanej DTD hrúbky 16 mm v troch farebných variantoch: biela, biela / betón a dub sonoma.
Farba:
biela
biela / betón
dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 145 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:
57 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 145 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Stôl s regálom NARVIK B1
Stôl s regálom NARVIK B1
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Písací stôl DALTON 2 NEW VE 02
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Bílá / šedá
Odoslanie do 14 dní
194.30 €
Dub wotan
Odoslanie do 14 dní
153.80 €
Rohový písací stôl 120x72 cm Dekorhome
Rohový písací stôl 120x72 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
125.50 €
Čierna
Nie je skladom
164 €
Bílá / dub
Nie je skladom
164 €
Černá / dub
Nie je skladom
164.50 €
Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Písací stôl s policami 110x60 cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
120.40 €
Čierna
Nie je skladom
135.30 €
Sivá
Nie je skladom
108.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
148.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
107.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
90.20 €
Beton
Nie je skladom
80.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
89.20 €
Černá lesk
Nie je skladom
115.30 €












