- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stropné svietidlo ATARRI
Stropné svietidlo ATARRI
Kód produktu: CA-98-68118
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová stropná lampa ATARRI je vyrobená z MDF a kovu. Lampa sa dá nastaviť a otočiť podľa potreby do všetkých možných smerov. Skvele zapadne do spálne, predsiene alebo kúpeľne.
Kombinujte lampu s ostatnými zo série ATARRI.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
biela / hnedá
Materiál:
kov / MDF doska
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 15 cm
priemer tienidla: 10 cm
typ pätice: 3 x E14 max. 25W
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý, Atypický |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 15 cm |
| PRIEMER | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stropné svietidlo ATARRI
Varianty produktu
Stropné svietidlo ATARRI
2 Odoslanie do 14 dní 36.10 € 3 Odoslanie do 14 dní 54.10 € 4 Odoslanie do 14 dní 72 €
Odoslanie do 14 dní
od 36.10 €
46.70 €
Přidat do oblíbených
Lavica KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
547 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
od 52.80 €
61 €
Přidat do oblíbených





