- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko so stolíkmi Dekorhome
Záhradné lehátko so stolíkmi Dekorhome
Telefonická objednávka
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tejto záhradnej sedacej súprave!
Nábytok má rám z práškovo lakovaného hliníka, takže je odolný a vydrží vám slúžiť na veky vekov. Kreslo má polohovacie operadlo, aby ste si mohli vždy vybrať tú najpríjemnejšiu pozíciu. Sedák z priedušného textilenu je nesmierne pohodlný. Podnožky sa vám navyše postarajú o maximálny komfort. Môžete ich tiež použiť ako konferenčné stolíky, na ktoré si odložíte pitie či jedlo, aby ste ich mali pekne po ruke.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:
čierna
strieborná / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
textilen / hliník
Rozmery lehátka:
šírka: 61,5 cm
dĺžka: 178 cm
výška: 60 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 50 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 38 cm
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm, 61,5 cm |
| DĹŽKA | 178 cm |
| VÝŠKA | 38 cm, 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo, 2x stolík |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Hliník, Kov |
| FARBA KONŠTRUKCIE |
|
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Dvojitý slnečník 600 x 290 cm Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
95.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
97.30 €
Záhradný jedálenský stôl čierna / sklo Dekorhome
Záhradný jedálenský stôl čierna / sklo Dekorhome
80x80x74 cm Odoslanie do 10 dní 144.50 € 190x90x74 cm Odoslanie do 10 dní 347 €Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Záhradný regál s trelážou jedľové drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
73.90 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
86.50 €
Záhradné kreslo SAMANNA
Dvojitý slnečník 600 x 300 cm Dekorhome
Dvojitý slnečník 600 x 300 cm Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
225 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
224.80 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
220.60 €
Modrá
Nie je skladom
238.80 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
234.10 €
Vínová
Nie je skladom
213.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
242.10 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
223 €



















