- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Záhradný stôl Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento štýlový záhradný stôl s latkovým dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania trochu industriálneho šarmu.
Záhradný stôl je vyrobený z práškovo lakovanej ocele, je preto veľmi stabilný a odolný. Uprostred hornej dosky sa nachádza otvor na zasunutie slnečníka.
Farba:
antracit
hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:
šírka: 81,5 cm
hĺbka: 81,5 cm
výška: 72 cm
priemer otvoru na slnečník: 4,1 cm
Hmotnosť:
13 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 81.5 cm |
| HĹBKA | 81.5 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 4,1 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný slnečník s LED svetlami Dekorhome
Záhradný slnečník s LED svetlami Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
94.50 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
75.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
94.60 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
99 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
94.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
115.40 €
Cihlová
Odoslanie do 10 dní
94.50 €
Písková
Odoslanie do 10 dní
94.70 €
Záhradná lehátka so stolíkom polyratan Dekorhome
Skladací nožnicový stan 3x6 m Dekorhome
Skladací nožnicový stan 3x6 m Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
257.80 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
261.70 €
Podušky na záhradné stoličky 6 ks Dekorhome
Podušky na záhradné stoličky 6 ks Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
80.90 €
Záhradné ležadlo plast Dekorhome
Záhradné ležadlo plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
189.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
186.30 €
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Párty stan s LED svetlami 3,6x3,6 m Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 10 dní
211.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
227.90 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
258.90 €
Šedá / oranžová
Nie je skladom
226.60 €
Maskáč
Odoslanie do 10 dní
254.40 €
Záhradný jedálenský set 9 ks Dekorhome
Záhradný jedálenský set 9 ks Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
610.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
814.40 €











