- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa BAKU Dekorhome
Závesná lampa BAKU Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné závesné svetlo BAKU v romantickom štýle má tienidlo vyrobené z ľanu v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
sivá
prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
ľan
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 28 cm
dĺžka kábla: 128 cm
svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vidiecky, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 28 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| MATERIÁL | Ľan |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield kreslo MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
572.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
594.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
695.80 €
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovacie TV kreslo KYKLOP Dekorhome
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
702.10 €













