Závesná lampa BALLO
Telefonická objednávka
Séria BALLO je závesné svietidlo, ktoré prináša moderný a prírodný dizajn do interiéru. Jeho základňa je vyrobená v elegantnej čiernej farbe, čo dodáva svietidlu sofistikovaný vzhľad. Popruh je dĺžkovo nastaviteľný, čo umožňuje ľahké prispôsobenie svietidla a jeho umiestnenie vo výške podľa potreby a vkusu.
Tienidlo lampy má tvar valca a je vyrobené z materiálu pripomínajúceho korok.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
kov / PVC
Rozmery:
šírka: 45 / 54 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 125 cm
Varianty:
2 x tienidlo
3 x tienidlo
Výber počtu svietidiel zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,7 / 0,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 45 cm, 54 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,7 kg, 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa LEGNO 1xE27
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €




