- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa CORDEL 4xG9
Závesná lampa CORDEL 4xG9
Telefonická objednávka
Moderná závesná lampa CORDEL v klasickom štýle je výborná voľba do obývacích izieb, jedální i spoločenských priestorov.
Tradičné okrúhle biele tienidlá sú vyrobené zo skla av kombinácii s kovovou konštrukciou pôsobia jemne a decentne. Skvele sa hodí k modernému designu interiéru.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
K závesnému svetlu CORDEL 4xG9 je možné prikúpiť ďalšie lampy z modernej série CORDEL.
Farba:
zlatá / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 28 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 120 cm
priemer tienidla: 12 / 15 cm
priemer základne: 12 cm
závit pre žiarovku: G9
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
4,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 28 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 4 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa CORDEL 2xG9
Nástenná lampa CORDEL 1xG9
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €







