- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa FRAME 3xE27
Závesná lampa FRAME 3xE27
Telefonická objednávka
Moderné a minimalistické závesné svietidlo FRAME. Jeho konštrukcia je kompletne vyrobená z kovu čo prispieva k čistému a minimalistickému vzhľadu. Drevený doplnok dáva svietidlu zaujímavý kontrast a pridáva do priestoru prírodné prvky.
Vďaka svojmu jednoduchému a čistému dizajnu sa závesné svietidlo hodí do rôznych priestorov, ako sú obývacie izby, jedálne, spálne alebo kancelárie.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
biela / hnedá
čierna / hnedá
modrá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / drevo
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 6 cm
výška: 110 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
1 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Minimalistický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Závesná lampa FRAME 1xE27
Závesná lampa FRAME 1xE27
Biela
Odoslanie do 14 dní
23.90 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
23.90 €
Mentolová
Nie je skladom
21.60 €
Závesná lampa FRAME 2xE27
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
85.80 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €








