- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa FRAME 1xE27
Závesná lampa FRAME 1xE27
Telefonická objednávka
Moderní a minimalistické závěsné svítidlo FRAME. Jeho konstrukce je kompletně vyrobena z kovu což přispívá k čistému a minimalistickému vzhledu. Dřevěný doplněk dává svítidlu zajímavý kontrast a přidává do prostoru přírodní prvky.
Díky svému jednoduchému a čistému designu se závěsné svítidlo hodí do různých prostor, jako jsou obývací pokoje, jídelny, ložnice nebo kanceláře.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
bílá / hnědá
mentolová / hnědá
černá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 20 cm
hloubka: 6 cm
výška: 110 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
0,4 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 6 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Barová stolička 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
253.90 €
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Stojan na víno EUROTAS Dekorhome
Sheesham
Nie je skladom
85.80 €
Mangovník
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Barový stôl ATALANTA Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
115.90 €
Dub divoký
Odoslanie do 14 dní
112.70 €
Závesná lampa FRAME 2xE27
Závesná lampa FRAME 3xE27
Závesná lampa FRAME 3xE27
Biela
Odoslanie do 14 dní
52.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
52.60 €
Mentolová
Nie je skladom
52.60 €
Barová stolička KAINEUS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Barová stolička KOKALOS 2 ks Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
344.40 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
344.40 €








