- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa JOVE 3xG9
Závesná lampa JOVE 3xG9
Telefonická objednávka
Moderné závesné svetlo JOVE vytvára štýlovú kompozíciu pre mnoho rôznych štýlov interiérov. Obzvlášť skvele sa bude vynímať nad jedálenským alebo konferenčným stolom.
Okrúhle tienidlá sú vyrobené zo skla v bielej farbe. Tienidlá sú usadené v kovovej konštrukcii v zlatej farbe, ktorá je veľmi trendy a osvieži každú domácnosť.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Farba:
zlatá / biela
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 12 cm
výška: 110 cm
závit pre žiarovku: G9
napätie: 230V/50Hz
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 12 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Závesná lampa CORDEL 2xG9
Nástenná lampa CORDEL 1xG9
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
275.40 €







