Závěsná lampa RONI 1xE27
Kód produktu: CA-31-84323
Telefonická objednávka
Moderná lampa s okrúhlym chrómovým kovovým vrchlíkom. Má možnosť nastaviť výšku zatiahnutím za kábel a jeho umiestnením do obloženia stropu alebo jeho skrátením.
Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
strieborná
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 22 cm
hĺbka: 22 cm
výška: 110 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 22 cm |
| HĹBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Dekoračný svietnik ARIADNA Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Dekoračný svietnik ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
77.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
72.80 €
Odoslanie do 14 dní
od 72.80 €
101.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €
Odoslanie do 14 dní
od 878.80 €
1 154.90 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Odoslanie do 10-14 dní
238.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K516
Dostupnosť podľa variant
77.10 €
85.40 €
Přidat do oblíbených





